7/24 İletişim Telefon
0535 867 14 14 - 0545 246 71 38

Menu

İnşaat Sonrası Temizlik

.

İnsanlık tarihi kadar eski olan temizlik kavramı, ilerleyen zamanın koşullarına göre farklı evrimler geçirerek günümüze değin temel insan gereksinimi olarak gelmiştir. Hititler döneminde yapılan su kanalları, yine M.Ö. yakılan ateş küllerinin, yağmurlarla birlikte, akarsulara karışıp, akarsu kenarında temizlik yapan insanların suyun köpürdüğünü görerek sabunun bulunuşu, temizlik kavramı derinliğinin ne kadar eski olduğuna dair örneklerdir. Günümüze gelindiğinde ise, gelişen bilim ve teknoloji desteği ile temizlik kavramı yine temel bir insan gereksinimi olarak en önemli uygulamalrdan biri olarak kaldığı gibi oldukça verimli ve komlex bir yapıya bürünmüştür.

 

Yüksek teknoloji temizlik makinaları gelişmiş, performansı yüksek temizlik maddeleri gelişmiştir.
Yine gelişen dünya düzeninde, sanayileşen toplumlarda, bayanlarında iş gücüne katılması, toplu çalışma ve yaşam alanlarının artması nedeniyle temizlik hizmetlerinin de bir endüstri haline gelmesine neden olmuştur. Bu nedenlerle oluşan temizlik hizmetleri talebi temizlik firmaları gibi oranizasyonları zorunlu kılmıştır.


Yukarıda anlatılan nedenler ile bu hizmeti almanın neredeyse zorunlu olduğu günümüzde, Osmaniy temizlik firmaları diyerek ulaştığımız bu portalda temel amaç, size en yakın, en doğru, temizlik firmaları Adana ili ve ilçelerinde dizin halinde bilginize sunulmaktadır. Osmaniye temizlik firmaları içerisinde belirli kalite proseslerini kendine ilke edinmiş, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak firmalara portlımızda bir takım öncelikler verilmiştir. Ayrıca bu portalda bir başka misyon olarak ise temizlik hizmeti veren Osmaniye’deki temizlik firmaları, temizlik makinaları, temizlik kimyasalları, v.b. tedarik ve sarf ihtiyaçlarının en doğru ve en uygun seçeneklerle teminine yardımcı olmaktır.


Temizlik hizmeti almak isteyenlerin, portalımızda kendisine en uygun Osmaniye temizlik firmasını seçebileceği gibi, hizmet sunmak hedefinde olan Osmaniye temizlik firmaları da portalımızın firma ekle menüsünden kendi temizlik şirketini eklemesi mümkün kılınmıştır. Temiz ve sağlıklı günler dileklerimizle…

Copyright © 2015
Koçyiğit Profesyonel Temizlik Tic. Ltd. Şti. Osmaniye


İletişim

Koçyiğit Profesyonel Temizlik Tic. Ltd. Şti.

 

Adres:

Raufbey Mahallesi Alparslan Türkeş Cd. No: 80/A - Merkez / OSMANİYE

 

Telefon:

0535 867 14 14

0545 246 71 38

 

 E-Posta:

info@kocyigittemizlik.com